O nás

Jsme česká společnost s více jak dvacetiletou praxí. Na našem eshopu nabízíme tažná zařízení značky STEINHOF,HAK-POL, Galia, Westfalia, Hook, SVC, Autohak, Aragon, Umbra, Brink, GDW, Originál Škoda, Vapos, Obytná auta, jež nabízí skvělý poměr ceny a kvality.

Koupit si u nás můžete tažná zařízení pro všechny značky automobilů. Vybrat to správné tažné zařízení je díky našemu jednoduchému průvodci nákupem hračka. Navíc vám doporučíme  také tu správnou elektroinstalaci. Pokud byste si i přesto nevěděli rady a potřebovali poradit, rádi vám po telefonu pomůžeme.

Veškerá tažná zařízení jsou homologována dle směrnic EU. Za kvalitou našeho zboží si stojíme. Pokud nebudete spokojení, do 10 dnů vám umožníme vrátit.

90% veškerého zboží držíme skladem a jsme připraveni jej okamžitě zaslat k vám. Pokud potřebujete zajistit také kvalitní montáž na váš vůz, rádi vám  pomůžeme. Tažné zařízení na jakýkoliv typ vozidla vám namontujeme přímo u nás v Ostravě, Vítkově, Praze, Mostě, Mnichovo Hradiště. Pokud to k nám máte daleko, doporučíme vám přímo v objednávce některé z našich certifikovaných a prověřených servisů pro montáž po celé ČR.    
Zeptejte se
na cokoliv
contact photo
Petr
Poradím s výběrem i technickými zádrhely
+420 774 901 354 (Po-Pá 8-16hod.)