Tažné zařízení Renault Megane IV 5D
Sleva 15%

renault

Tažné zařízení Renault Megane IV 5D

Náš kód: R-105
Výrobce: Steinhof

Rok výroby: 2016 a novější (IV)

Tažné zařízení vyrobené společností Steinhof, jež patří k největším producentům tažných zařízení ve střední Evropě, pyšnící se dlouholetou tradicí výroby v oblasti automobilového příslušenství a součástek. Číst více >

Dostupnost do 48h
3 809 Kč
3 238 Kč s DPH
V České republice máme přes 2000 dílen, které montují naše tažná zařízení. Pokud chcete využít službu montáže tažného zařízení, odškrtněte prosím při objednání zboží a výběru vhodného tažného zařízení v našem e-shopu zaškrtnutí možnosti "Chci zajistit montáž tažného zařízení". Po dokončení objednávky Vám bude na Váš e-mail zasláno potvrzení o nákupu spolu s adresami našich služeb ve Vašem okolí. Stačí si vybrat ten, který vám vyhovuje a domluvit si schůzku.
Ks

Popis produktu

Tažná zařízení jsou vyráběná nejmodernějšími technologiemi a odpovídají celosvětovým normám kvality a homologacemi E20 a e20. Samozřejmostí je jednoduchá montáž a především zaručená kvalita produktu.

Jedná se o pevné tažné zařízení, které je upevněno na automobil pomocí čepu A, na 2 šrouby. Maximální zatížení tažného zařízení je 1900 kg, což Vám umožní převést naprosto cokoliv.

Tento typ tažného zařízení je určen přímo pro vozidla Renault Megane IV karosérie hatchback vyrobené roku 2016 a novější (IV) a nelze jej použít pro jiný model vozu.

Steinhof

Parametry produktu

Maximální zatížení:
1900 kg
Svislé zatížení:
80 kg
Celková hmotnost:
19,4 kg
Typ čepu:
A, na 2 šrouby
Výřez nárazníků:
ano
Demontáž nárazníku:
ano
Značka auta:
Renault
Model auta:
Megane IV
Karosérie:
hatchback
Rok Výroby:
2016 a novější (IV)
Typ uchycení:
Pevné
Výrobce:
Steinhof
Zeptejte se
na cokoliv
contact photo
Petr
Poradím s výběrem i technickými zádrhely
+420 774 901 354 (Po-Pá 8-16hod.)