Cookie Consent by Free Privacy Policy website
+420 774 901 354, +420 774 901 242 | info@chcitazne.cz

Nejlevnější tažné zařízení včetně montáže v ČR

Kategorie:

Parkovací senzory

Provádíme montáž zadních parkovacích senzorů - parkovací senzory informují řidiče při couvání o překážce za vozidlem. Senzory na parkování se aktivují automaticky při zařazení zpátečky a řidič je o vzdálenosti překážky za vozidlem informován pomocí zvukového signálu nebo displeje,  který ukazuje stranu překážky a vzdálenost určuje  číslicemi. Ve vzdálenosti 20-30 cm od překážky senzory vydávají stálý tón.

Cena 1850,- vč. montáže

Profi parkovací senzory

Parkovací asistent STEELMATE se 4 snímači PTS400 určen pro instalaci do zadního nárazníku vozidla doplněný o LED displej M7 s číselným dvoubarevným ukazatelem pro komfortní vizuální signalizaci vzdálenosti od překážky.
Displej je možné zobrazit inverzně při umístění na strop v interiéru vozidla.

Cena 2790,- vč. montáže

Mechanické zabezpečení Construct

Zabezpečení Construct blokuje mechanicky řadicí páku ve zpětné poloze, čímž znemožňuje odcizení vozidla.
U automatických převodovek blokuje polohu parking. Je použitelné pro většinu osobních a užitkových vozů. Zařízení odolává tepelným i chemických vlivům, nemění své vlastnosti ani po podchlazení tekutým dusíkem.
ZÁRUKA 5 LET
Na mechanické zabezpečení Construct poskytuje výrobce záruku po dobu 5 let. Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami u montážní organizace popř. u výrobce.

Cena 5990,- Kč vč. montáže (platí pro vozy Škoda)

Cena 6190,- Kč vč. montáže (platí pro OSTATNÍ vozidla)

Zabezpečení Defend lock

Mechanické zabezpečení Defend-Lock je superstar mezi zámky řadící páky - splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost. Je masivně a pevně spojen s karosérií vozu a využívá unikátní patentovanou zámkovou vložku. Obsluha zámků Defend Lock je velice snadná, neboť je lze zamknout pouhým pootočením a zatlačením zámkové vložky. K odemknutí stačí lehké pootočení klíče s vlastním Defend Lock profile.

Cena 5.490,- Kč vč. montáže

Mister Lock

Mister Lock jsou nové a estetické kompaktní blokády "N". Blokující díl se stal součástí zámkové vložky. Blokace se provádí mírným otočením zámkové vložky a následným zatlačením nebo pouze otočením. Tato konstrukce zaručuje, že naše blokáda se dobře obsluhuje a je velmi ergonomická. Odblokování se provádí pouze otočením klíče.

Cena 4.980,- Kč vč. montáže

 

Kódování řídící jednotky

Kódování řídící jednotky je u některých, zejména nových, vozů nutné k zajištění plné funkčnosti EP a předchází tak zobrazování chybových hlášení při provozu nebo diagnostice vozidla, jako jsou chyby hlášení prasklých žárovek, nefunkčnost osvětlení vozíku, neodpojování mlhového světla atp.

Kódování také umožňuje aktivaci dodatečných funkcí - například odpojení PDC (parkovacích senzorů), zobrazení zapojení přívěsu na displeji vozidla, kalibraci ESP (stabilizace vozidla) a TSA (stabilizace přívěsu) či podporu funkce ACC (adaptivní tempomat).

Zda je kódování pro daný typ vozidla nutné, zjistíte z parametru elektropřípojky v jejím popisu.

Kódování se provádí na speciální diagnostice pro nastavení řídících jednotek pro provoz s tažným zařízením

.

Cena kódování je od 500,- do 1000,- 

 

Výřez nárazníku pro vozidlo Škoda Fabia 3 Combi

Pro naše zákazníky máme připravené profi originál přípravek pro vykrojení díry pro originál tažné zařízení. Originál číslo pro výřez je WKZ 092 155 6V9 (WKZ0921556V9).

Výřez pro naše zákazníky je zdarma. Pro servisy a občany je 300,-.

 

 

Naši partneři

servis 1